Jumping

Jumping

Jumping on dünaamiline fitness treeningsüsteem, mida viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud Jumping PROFI batuutidel. Jumping sai teoks ideest arendada välja treeningprogramm, mis aitaks tugevdada keha ning oleks ühtlasi ka lõbus.
Jumping on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus- ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et tugevdatakse kogu keha.

Kaari
Kask

Tunnid toimuvad

Teisipäeviti
19:15

Neljapäeviti
19:00

Pühapäeviti
19:00

Hinnad:
1x 12 eurot
5x 50 eurot
10x 85 eurot

Kaari Kask

Tunnid toimuvad
T 19:oo
N 19:00
P 1900

Jumpingu avastasin 2018 aasta suvel, kui Vääna-Jõesuus esimest jumping trenni proovisin. Kui ma eelnevalt olin pigem selline üksi jooksja, kõndija või jõusaalis toimetaja, siis see oli esimene grupitrenn, mis mind köitis: lihtsalt nii fun ja andis nii hea energialaksu. Õnneks kolis peagi jumping Keilale pisut lähemale, nimelt Vasalemma ja nii ma seal trennis alati, kui batuut õnnestus saada, kohal olingi. Treener Kaisa oli ka see, kelle abil oma esimesed jumping trennid läbi viisinin. 2019 jaanuaris avanes Eestis võimalus treenerikoolitus läbida ja nii minust instruktor saigi. Lisaks jumping`le olen läbinud veel Les Mills Body Attack instruktori koolituse ja HOPA fit treenerikoolituse ning õpin Tallinna Ülikoolis tervisejuhiks.
Julgustan sind proovima erinvaid treeningstiile, sest kunagi ei tea, mis on see, mis esimest hetkest silma särama paneb ja kuhu see sind lõpuks juhatada võib.
You jump. I jump, remember 🙂

Kaia Heinleht

Kaia Heinleht

Mäletan, et Soomes personaaltreenerite koolitusel olles mõtlesin, et see on tore küll mis te siin õpetate aga kuidas hakata inimese keha rohkem nägema ja mõistma, et ma ei õpetaks lihtsalt harjutusi vaid suudaksin näha iga inimese eripära ja vajadusi. Kus seda õppida? Justkui vastuseks sellele küsimusele sattusin koolitusele mida tegi füsioterapeudi haridusega Pilatese õpetaja, soomlane, Jarmo Ahonen. Seal mõistsin, et õppides Pilatest saan vastuse oma küsimusele. Sain aru, et õppida on väga palju ja see võtab aastaid. Praeguseks olen 12 aastat õppinud Pilatest, KellyMc Kinnon ´i CorpusPilates (Belgia) koolitussüsteemis ja täiendõppena erinevatel rahvusvahelistel täiendkoolitustel. Samaaegselt olen koostööd teinud erinevate Eesti treenerite, õpetajate ja füsioterapeutidega ja õppinud nendelt.

Minule isiklikult on Pilates rohkem kui treening, see on muutnud mu keha ja elukvaliteeti aga minu kui õpetaja jaoks on see vahend inimese õpetamiseks. Treenimine füüsiliselt on keha kasutamine ja kui inimesed ei tea kuidas seda teha ja mida üldse nende lihased suudavad või ei suuda, siis nad lõhuvad ennast treeningutel kergesti ära. Seda kõike saab tark treener ükskõik millist treeningstiili kasutades õpetada. Lihtsalt mina olen leidnud enda jaoks Pilatese treeningsüsteemi. See on väga funktsionaalne igapäevaste liigutuste toetamiseks ja tõhus kehatunnetuse õppimiseks. Mind tantsuinimesena muidugi paeluvad ka Pilatese harjutuste ilusad liigutused ja graatsia millega kogenud treenijad neid harjutusi teevad.
Nagu iga treeninguga siis võib ka Pilatesega endale kahju teha, kui ei oska õigeid tehnikaid või kui treenida liiga suurel koormusel. Aga see ongi õpetaja ülesanne leida oma treenitavale just see harjutusvara ja koormus, mida tema keha vajab antud hetkel.