Füsioteraapia

Beebide
&
põnnide
võimlemine

Jooksmine, hüppamine, kiikumine ja ronimine kuuluvad lapse põhivajaduste hulka. Lapsed naudivad liikumist ja oma kehaliste võimete arendamist. Oskus oma keha osavalt kasutada tõstab lapse enesekindlust. Beebieas saadud hea kehatunnetus mõjutab tugevalt hilisemat isiksuslikku arengut. Seejuures on kehaline areng otseselt seotud lapse vaimsete võimete kasvuga. Arendades lapse lihaseid ning liikumisosavust, panustame tema hilisemasse toimetulekusse muudes valdkondades. Lisaks loovad varases lapsepõlves omandatud liikumismustrid aluse täiskasvanuea füüsilisele vormile. Vanemate eeskuju ja innustus on siin kõige olulisemad. Oled oodatud koos lapsega võimlema!

Beebide ja mudilaste liikumistundides teeme eakohaseid ja arendavaid harjutusi ning mänge. Tunneme rõõmu akrobaatikast ning erinevatest võimlemist huvitavaks muutvatest vahenditest. Arendame püsivust, koostööoskust, tahtejõudu ning loomulikult ka lihasjõudu. Nii lastel kui ka vanematel:)

Tunniks sobilik riietus on vabalt liikumist ja paljaid jalataldu võimaldav.

Täpsem info ajakava ja hinnakirja kohta FB Beebivõimlemine Keilas või otse juhendaja Riin Hiieväli käest: riin.hiievali@gmail.com, 56648090.

Riin Hiieväli

Mäletan, et Soomes personaaltreenerite koolitusel olles mõtlesin, et see on tore küll mis te siin õpetate aga kuidas hakata inimese keha rohkem nägema ja mõistma, et ma ei õpetaks lihtsalt harjutusi vaid suudaksin näha iga inimese eripära ja vajadusi. Kus seda õppida? Justkui vastuseks sellele küsimusele sattusin koolitusele mida tegi füsioterapeudi haridusega Pilatese õpetaja, soomlane, Jarmo Ahonen. Seal mõistsin, et õppides Pilatest saan vastuse oma küsimusele. Sain aru, et õppida on väga palju ja see võtab aastaid. Praeguseks olen 12 aastat õppinud Pilatest, KellyMc Kinnon ´i CorpusPilates (Belgia) koolitussüsteemis ja täiendõppena erinevatel rahvusvahelistel täiendkoolitustel. Samaaegselt olen koostööd teinud erinevate Eesti treenerite, õpetajate ja füsioterapeutidega ja õppinud nendelt.