Holistiline teraapia

Holistiline regressiooniteraapia

Holistiline regressiooniteraapia on täiendmeditsiini meetod, mis vaatleb inimest tervikuna, keskendudes samal ajal muutustele nii kehas kui ka meeles.

Teraapia abil on võimalik lahendada erinevaid probleeme. Kliendid pöörduvad teraapiasse tihtipeale sooviga:

  • Parandada lähisuhteid;
  • Õppida toime tulema oma tunnetega;
  • Leida abi depressiooni, ärevushäire või mõne muu terviseprobleemi leevendamiseks;
  • Suurendada enesearmastuse ja eneseväärikuse tunnet, õppida armastama oma keha;
  • Lahendada häirivat minevikutraumat;

Teraapiaprotsessis toimub kõigepealt vestlus, sellele järgneb töö kliendi tundemaailmas. Selle soodustamiseks saab kasutada erinevaid meetodeid: sisemaailma rännakut, toolitööd, lapithenikat vmt. Teraapia eesmärgiks on tekitada muutusi – et nii kliendi kehas kui ka hinges oleks kergem ja (elu)tervem tunne.

Kuidas on see nii lihtsalt, ilma kirurgilise sekkumise või ravimiteta, saavutatav? Võti peitub kahe inimese koostöös ja vastastikuses usalduses. Terapeudil on aastate jooksul omandatud teadmised ja oskused, kuidas suunata inimese vaimujõudu nõnda, et saaks toimuda loomupärased tervenemised nii keha kui ka hinge tasandil. Kuna igal inimesel on olemas suurepärane enesetervendamisvõime, siis oskusliku juhendamise abil on võimalik suunata seda võimet endas avaldama ja kasutama. Terapeut aitab kliendil üles leida emotsionaalsed takistused ja sisseharjunud mõttemustrid, mis viivad tasakaalust välja nii tundemaailma kui ka keha heaolu. Sageli tuleb selleks rännata tagasi hetkesse ja olukorda, kust mured alguse said. Need rännakud on liigutavad, täis uskumatuid seiklusi, suuri tundeid ja õpetlikke lõpplahendusi. Terapeudi vastutuseks on hea seista selle eest, et teraapiaprotsess oleks turvaline ja arendav. Kliendi poolt on vajalik tahe oma sisemaailmaga ühendust võtta ning oma aja ära elanud mõttemustreid muuta. Teraapiaprotsessi pikkus sõltub eelkõige kliendi probleemi sügavusest. Mõnikord piisab paarist kohtumisest, ent sügavamale ulatuvate murede korral on vajalik kohtuda rohkematel kordadel.

Hinnad:

  • Holistilise regressiooniteraapia üksikseanss (2 – 3 tundi): 125 eurot.
  • Holistiline nelik (neli 2 – 3 tunnist seanssi): 500 eurot.
  • Vestlus, konsultatsioon või lühiseanss: 60 eurot/ tund.
  • Lasteteraapia: 50 eurot/ tund

Tasumine nii sularahas kui ka ülekandega, e-postiga saadava arve alusel.
Tasumistähtaega on võimalik ajatada pikema perioodi peale.

Teraapiasse tulekuks võta palun ühendust tel: 56648090 või e-posti aadressil: riin.hiievali@gmail.com.

Terapeut Riin Hiieväli ja teraapia kohta leiad rohkem lugemist: holistika.ee/author/riin-hiievali