Massaaž

Massöör Rauno Neuhaus / Loe edasi..

 • Selja, turja ja kaelamassaaž / 30 minutit/ 25€
 • Aroomimassaaž /60 või 90 minutit/ 45€ või 60€
 • Klassikaline massaaž/ 60 või 90 minutit/ 40€ või 55€
 • Lastemassaaž / kuni 20 minutit / 20€
 • Ema-lapse massaaž /  kuni 20 minutit lapsele ning 30 minutit emale/isale (eeldusel, et kas laps jääb magama või saab laps olla teise lapsevanema hoole all) – 40€

Lastemassaaž

Tihti arvatakse, et massööri poole peaksid pöörduma vaid haiged lapsed. Laste ja eeskätt vastsündinute ning imikute jaoks on meie ümber meeletu maailm, mis on uus ja huvitav. Kõigest tahaks koheselt osa saada ja kõigega tutvust teha. Kuid sarnaselt täiskasvanutega vaevlevad ka lapsed stressi ja pingete all ning ka meie kõige väiksemad ilmakodanikud vajavad taastumist, puhkust ja tuge nende arengul. Lastemassaaži eesmärk on vähendada lihaspingeid, parandada liigeste liikuvust ja aidata kaasa lapse motoorsele arengule. Lisaks on lastemassaaži suur ja positiivne mõju lapse immuunsüsteemi tugevdamisel, gaasivalude vähendamisel, rahutuse vähendamisel, ühepoolse kerekalde korrigeerimisel,  hingamisorganite töö ja arengu soodustamisel.

Millal tulla lastemassaaži:

 – Lihaste spasitlisus (jäikus)

 – Lihaste hüpotoonilisus (liigne lõtvus lihases)

 – Ühe poole eelistus

 – Kõverkaelsus

 – Rahutus

 – Gaasivalud

Millal mitte tulla lastemassaaži:

 – Äge haigusseisund

 – Kasvajad

 – Verehaigused

 – Mädaprotsessid

 – Nahahaigused

Aja broneerimine broneerimine.timma.ee/kindlateskates, rauno.neuhaus@gmail.com, tel 5399 2799

Massöör Terje Loorits

Shindo massaaž on idamaine tervendusmeetod, mis põhineb Jaapani vanadel traditsioonidel. Shindo käsitlus inimesest on terviklik. Teraapia käigusn mõjutatakse inimese keha läbivat 12 energiameridiaani, mis on seotud erinevate organitega. Igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetne ülesanne. Massaažiga aidatakse liikuma meridiaanide energia, et siseorganeid mõjutades toetada kogu

keha heaolu. Massaaživõtetes kasutatakse sõrmi, käsi ja jalgu. Massaaži kestel võib esineda valulikke momente, mil vabastatakse keha energeetilistest ja füüsilistest blokeeringutest.

Tule teraapiasse mugavates liikumist võimaldavates riietes (pika varrukaga pluus, pikad püksid), paljajalu või varvassokkides.

Massaaži toime

 • parandab verevarustust ja energiaringlust
 • vähendab pea-, selja-, liiges- ja lihasvalusid
 • aitab krooniliste valude ja lihaste tundetuse puhul
 • parandab liigeste liikuvust ja kehalist jäikust
 • tervendab külmetushaigustest ja palavikust
 • tugevdab immuunsüsteemi
 • korrastab ainevahetust
 • leevendab väsimust ja unetust, ärevust ja stressi

Seanss  1,5 h / 55€

MER-teraapia 

MER-sidekoemassaaž on sidekoe tugeval ja aeglasel venitusel põhinev massaaž kombineerituna liigeste vabastamise tehnikatega. Sidekoemassaaž on suurepärane meetod lihaste ja kõõluste venimisele, elastsemaks muutumisele ning seeläbi valudest vabanemisele. Ühtlasi rahuneb läbi aeglaste, sügavate ja mõnusate puudutuste keha närvisüsteem, taastuvad emotsionaalne tasakaal ja keha isetervenemisvõime ning paraneb rüht. MER massaaž  vabastab kehasse kinni jäänud pinged ja allasurutud emotsioonid. Suurendab liigeste liikuvust, parandab vereringet ja energia voolamist kehas, tõstab une kvaliteeti.  Massaaži tehakse laual.

Soovitav on võtta MER massaaži kuurina, kord nädalas kuu aja jooksul või üle nädala 4 korda. Kuur aitab saada sügavamaid tulemusi ning saavutatut kinnistada. Siiski sõltub kordade arv individuaalselt inimesest.

Seanss  1,5h / 60€

Ki-Shiatsu teraapia on Jaapani tuntumaid raviteraapiaid olles tõhusaks vahendiks probleemide algpõhjuste määramiseks ja mõjutamiseks.  Teraapiaga stimuleeritakse keha iseeneslikku paranemisvõimet, suurendatakse organismi enda elujõudu. Viimane omakorda on võtmeks haiguste võitmiseks ja ärahoidmiseks. Teraapia käigus määratakse põhielundite energiatase e. töövõime ( kogu organismi hetkeseis ), tugevdatakse nõrku ning rahustatakse liigaktviiseid elundeid. Ki-shiatsu eesmärgiks on blokeerunud, hangunud energia taas liikumapanek, täites „energiaauke“. Taastatakse organismi võime ise ennast juhtida ja parandada. Shiatsu-teraapia aitab ravida paljusid terviseprobleeme nagu stress, kurnatus, unetus, ainevahetushäired, selja-, kaela- ja peavalu, liigesteprobleemid jpm. Järjepidev shiatsu-teraapia mitte ainult ei vähenda haiguste sümptomeid, vaid omab ka profülaktilist toimet oma tervise eest hoolitsemisel.

See meetod sobib väga hästi kõigile, ka eakatele ja lastele, sest vajutused ja venitused on kerged ning äärmiselt lõõgastavad. Vastunäidustused shiatsu rakendamiseks, samuti üledoseerimise oht proactivist puuduvad.

Seanss on äärmiselt lõõgastav, mis on ka üheks eesmärgiks. Raviv mõju algab terapeudi esimesest puudutusest. Edasi töötatakse pea-, kaela, selja ning lõpuks käte ja jalgade meridiaanidega. Shiatsu teraapiat tehakse läbi riiete,  seetõttu peaks riietus olema kerge ja mugav. Massaažilauda ja õlisid ei kasutata.

Seanss  1,5h / 50€

Kontakt: terje.loorits@gmail.com