Info Pilatese treeningute kohta

Head inimesed, kes te olete Keila Teraapiakeskuses leidnud võimaluse kahe aasta jooksul harrastada Pilatest ja tundnud tuge ning rõõmu meie seltskonnast ja toetanud oma osalemisega ka meie võimalikkust eksisteerida. Tänaseks on toimunud maailmas väga äkiline pööre ja kõik, mis tundus normaalne ja iseenesest mõistetav,
ei ole enam selliselt olemasolev ja kättesaadav.
Olin teisel pool maakera, kui see “plahvatus” toimus ja koju tagasi tulles olen nüüd karantiinis ning kohanenud uue maailmakorraga.
Imetlen enda ümber inimesi, kellega suhtlen: näen positiivsust, abivalmidust, lootusrikkust ja see annab kinnitust, et elu läheb edasi ja me kohtume kindlasti ühel ilusal päeval teiega taas teraapiakeskuses treeningutel.
Seniks aga, et tervena püsida, ei tohi keha päris unustada. Õues liikumine on väga hea. Keha aga vajab ka võimlemist, et hoida lihaste toonust, selga pingevabana, liigeseid hästi liikuvana, et toetada lümfiringet keha vastupanuvõime hoidmiseks läbi kerelihaste töö. Seda kõike Pilatese treeningstiil ka eriti hästi teeb.
Inerneti avarustes on tekkinud palju võimalusi enda treenimiseks kodus, ka tasuta tundide näol. Olen ise katsetanud erinevaid võimalusi ja nõu pidanud Irise ja Katriniga. Meie otsus hetkel on, et pakume individuaaltreeninguid Skype või Zoom vahendusel. Individuaaltreeningul on võimalik tagada parem kvaliteet teie juhendamisel, kui õpetaja ise ei võimle, vaid hoopis jälgib ja juhendab.

Alates 13. aprillist teen ka kaks korda nädalas grupitreeningu Zuum keskkonnas, kuid sellest juba lähemalt eraldi uudises.

Praegu teevad Pilatese online individuaaltreeninguid

  • Kaia Heinleht kaia@inpilates.ee 30 eur
  • Iris Frolov iris@zahira.ee 25 eur
  • Katrin Kasepalu katrin@contrology.ee 20 eur

Kontakt võtta õpetajaga, kellega soovid tundi koos teha.

Kõike head ja olgem terved ning tugevad!
Kaia